Pilivesa Kundėr Fluturės. Gentian Cane

Pilivesa Kundėr Fluturės

By Charley Brindley, Gentian Cane (Traductor)

Format: ePub  
Protection:Sin DRM
Availability: Instant download

Synopsis

Pilivesa dhe Flutura janė avionė spiunė shumė tė vegjėl qė u ngjasojnė insekteve tė gjalla. Ato mund tė fluturojnė pėrreth objekteve ushtarake dhe kampeve tė terroristėve pa rėnė nė sy ndėrkohė qė mbledhin tė dhėna tė regjistruara me video nė lidhje me kėto objekte dhe me njerėzit qė i ruajnė. Gjatė misionit tė tyre tė parė nė njė pjesė tė izoluar shkretėtire, pilotėt e tyre nė largėsi, njė Amerikan dhe njė Rus, pėrfshihen nė njė pėrpjekje tė pazakontė pėr mbijetesė. Gjatė pėrpjekjeve pėr gjetjen e avionėve tė tyre spiunė tė dalė tashmė jashtė loje, pilotėt zbulojnė njė sekret tronditės pėr veten e tyre. PUBLISHER: TEKTIME

Gentian Cane

 • Publisher:
 • Tektime
 • ISBN:
 • 9788835417897
 • Language:
 • Size:
 • Kb
 • Published:
 • December 27, 2020
 • Ficción / General
  Cuentos de Hadas y Mitologķa

Other titles of Charley Brindley